Lokaty VeloBank opinie i recenzja 2023 r.

VeloBank to nie tylko instytucja finansowa, to również filozofia zmiany podejścia do bankowości. Wraz z dynamicznym rozwojem technologii, konsumenci oczekują dostępu do usług finansowych na swoich warunkach – szybko, wygodnie i z naciskiem na innowacje. To właśnie oferuje VeloBank.

Velo Bank logo

Lokata Mobilna na Start i inne lokaty w VeloBank

Lokata mobilna na start w VeloBank to innowacyjne rozwiązanie dla klientów, którzy poszukują pewnych i zyskownych sposobów na pomnażanie swoich oszczędności. Dzięki tej usłudze można łatwo zainwestować dostępne środki za pośrednictwem aplikacji mobilnej, bez konieczności wizyty w tradycyjnym oddziale banku.

Lokata Mobilna na Start jest dostępna dla osób, które aktywują swój pierwszy profil w bankowości mobilnej VeloBank. Najszybszym sposobem założenia lokaty mobilnej w VeloBanku jest opcja skorzystania z aplikacji mobilnej lub bankowości internetowej. Aby to zrobić należy wejść na stronę banku, otworzyć lokatę i zasilić ją dowolnymi środkami w ciągu 7 dni od otwarcia.

Jeśli już posiadasz aplikację, ale nadal chcesz ulokować swoje środki na lokacie możesz skorzystać z Lokaty na Nowe Środki w ofercie na 2, 3 lub 6 miesięcy. Muszą to być jednak nowe środki i konieczne będzie wyrażenie zgód marketingowych. Wówczas lokata 3 miesięczna będzie oprocentowana na 6% w skali roku, lokata na 2 miesiące to 5,8% w skali roku, zaś najniższe oprocentowanie 5% uzyskasz lokując nowe środki na pół rocznej lokacie.

Jeśli jednak jesteś fanem elastyczności i sam chcesz zdecydować o okresie trwania lokaty warto przyjrzeć się ofercie VeloLokata na Dni. Założysz ją w bankowości mobilnej lub internetowej na wybrany przez siebie okres od 31 do 366 dni. W zależności od długości jej trwania oprocentowanie wyniesie od 1% do 4,5%.

Zalety i wady korzystania z lokaty mobilnej w VeloBanku

Zalety
  • Brak konieczności posiadania konta osobistego
  • Na dowolne środki
  • Atrakcyjne oprocentowanie
Wady
  • Tylko dla klienta aktywującego pierwszy raz bankowość mobilną

Opinia o lokatach w VeloBank

Oferta VeloBank jest zdecydowanie godną rozważenia, szczególnie gdy nie jesteś jeszcze użytkownikiem aplikacji mobilnej. Wówczas możesz skorzystać z wysoko oprocentowanej Lokaty Mobilnej na Start. Nie potrzebujesz do tego zakładać konta osobistego, choć warto się nad tym zastanowić, gdyż w VeloBanku jest co zyskać. W aktualnej promocji do zgarnięcia z VeloKontem do 600 zł zwrotu na konto VeloSkarbonka, a samo VeloKonto jest całkowicie darmowe w prowadzeniu, bez ukrytych warunków. Lokata mobilna w VeloBanku zapewnia wygodę, elastyczność i atrakcyjne oprocentowanie, co sprawia, że stanowi doskonałą opcję dla tych, którzy cenią sobie mobilność i efektywne zarządzanie swoimi finansami.

Ale VeloBank dba również o stałych klientów i to jest jego dużym plusem. Znajdziesz tu lokatę, która odpowiada Twoim potrzebom be względu czy jesteś fanem aplikacji mobilnych, masz do ulokowania sporą kwotę nowych środków, czy też wolisz elastyczność w wyborze trwania oferty.

9.5 Ocena
Lokata Mobilna na Start

Kwota inwestycji: 1.000 - 50.000 zł. Oprocentowanie 7% obejmuje okres 2-mies. Bez konta osobistego.

Ocena Lokaty Mobilnej na Start
9.5

Podziel się swoją opinią

Dodaj komentarz:

Poradnik Inwestora
Logo