Najwyżej oprocentowana lokata: Nest – opinie i promocyjne warunki w 2020

Wysoko oprocentowane depozyty Nest Banku od dłuższego już czasu pojawiają się w czołówce rankingów lokat. Nest Bank konsekwentnie realizuje swoją strategię pozyskiwania nowych, aktywnych klientów przy wsparciu nowoczesnych rozwiązań dla bankowości internetowej i mobilnej. Lokata Witaj cieszy się dobrą opinią użytkowników z uwagi na jej elastyczność i możliwość wydłużenia okresu trwania do 6 miesięcy.

2,5% w Nest – to aktualnie najwyżej oprocentowana lokata w Polsce

Jak sama nazwa wskazuje, lokata Witaj z promocyjnym oprocentowaniem 2,5%, skierowana jest tylko i wyłącznie do nowych klientów banku.

Warunkiem koniecznym jest założenie konta (nie można skorzystać z tej aktualnie najlepszej lokaty, nie posiadając podstawowego produktu jakim jest konto osobiste – w przypadku tego banku jest to Nest Konto). Następnie, Lokatę Witaj, na promocyjnych warunkach możesz założyć w ciągu 30 dni od założenia konta.

Możliwe są dwie formy lokaty:

  • 3-miesięczna bez wpływu na konto lub
  • 6-miesięczna z wpływem wynagrodzenia

Jeśli decydujesz się na tę drugą, dłuższą opcję musisz pamiętać o zapewnianiu wynagrodzenia na Nest Konto w wysokości nie mniejszej niż 1 000 zł w terminie nie późniejszym niż 60 dni od dnia zawarcia Lokaty (w przypadku gdy nie spełnisz tego warunku, oprocentowanie Lokaty zostanie obniżone do stawki 0,1% w skali roku począwszy od czwartego miesiąca okresu deponowania) .

Doprecyzowując – przelew na Nest Konto musi zostać wysłany z konta firmowego, aby bank zaakceptował spełnienie warunku.

[Total: 5 Average: 5]

We will be happy to hear your thoughts

Leave a reply