Najwyżej oprocentowana lokata: Nest – opinie i promocyjne warunki w 2022

Wysoko oprocentowane depozyty Nest Banku od dłuższego już czasu pojawiają się w czołówce rankingów lokat. Nest Bank konsekwentnie realizuje swoją strategię pozyskiwania nowych, aktywnych klientów przy wsparciu nowoczesnych rozwiązań dla bankowości internetowej i mobilnej. Lokata Witaj cieszy się dobrą opinią użytkowników z uwagi na jej elastyczność i możliwość wydłużenia okresu trwania do 6 miesięcy.

5% w Nest – to aktualnie jedna z najwyżej oprocentowanych lokat w Polsce

Jak sama nazwa wskazuje, lokata Witaj skierowana jest tylko i wyłącznie do nowych klientów banku.

Warunkiem koniecznym jest założenie konta (nie można skorzystać z tej aktualnie najlepszej lokaty, nie posiadając podstawowego produktu jakim jest konto osobiste – w przypadku tego banku jest to Nest Konto). Następnie, Lokatę Witaj, na promocyjnych warunkach możesz założyć w ciągu 30 dni od założenia konta.

Możliwe są dwie formy lokaty:

  • 3-miesięczna – oprocentowanie 3% – bez wpływu na konto lub
  • 6-miesięczna – oprocentowanie 5% – z wpływem wynagrodzenia

Jeśli decydujesz się na tę drugą, dłuższą opcję musisz pamiętać o zapewnianiu wynagrodzenia na Nest Konto w wysokości nie mniejszej niż 2 000 zł w terminie nie późniejszym niż 60 dni od dnia zawarcia Lokaty (w przypadku gdy nie spełnisz tego warunku, oprocentowanie Lokaty zostanie obniżone do stawki 0,1% w skali roku począwszy od czwartego miesiąca okresu deponowania) .

Doprecyzowując – przelew na Nest Konto musi zostać wysłany z konta firmowego, aby bank zaakceptował spełnienie warunku.

[Total: 6 Average: 5]
9,6 Total Score
Lokata Witaj

Niezbędne konto osobistego. Możliwe dwie formy lokaty: 3-miesięczna (3%) bez wpływu na konto lub 6-miesięczna (5%) z wpływem wynagrodzenia. Kwota inwestycji: 1 000 - 20 000 zł.

Dodaj swoją opinię  |  Czytaj opinie i komentarze

Podziel się swoją opinią

Dodaj Odpowiedź

Poradnik Inwestora - Kryptowaluty, Akcje, ETFy, REITy
Logo