InternetowyKantor.pl opinie, recenzja 2024

Jakie są opinie klientów na temat kantoru online Internetowykantor.pl? Czy warto się zarejestrować i wymienić walutę na tej platformie? Wszystkie informacje znajdziesz w naszej niezależnej recenzji! Zapraszam.

  • Internetowy Kantor to jeden z liderów rynku – posiada ponad 450 tys. klientów
  • Walutę wymienisz do 6% taniej niż w bankach i kantorach stacjonarnych przez 24h przez 7 dni w tygodniu
  • Bonusem dla nowych klientów jest możliwość wymiany 1000 EUR, USD, GBP lub CHF bez spreadu

Jak działa Internetowy Kantor? Jak przelać pieniądze i jak je potem wypłacić?

Aby móc skorzystać z InternetowyKantor.pl, musisz się zarejestrować oraz potwierdzić swoją tożsamość. Jeśli kurs w danym momencie jest dla Ciebie korzystny, zatwierdzasz transakcję, wpłacasz przelewem wymaganą kwotę i czekasz na przelew waluty na wskazany przez Ciebie rachunek. Jeśli w danym momencie kurs nie jest dla Ciebie korzystny, możesz przełożyć transakcję. Do wyboru masz wówczas dwie opcje:

„czekaj na lepszy kurs”;

„ręczne potwierdzenie kursu”.

Jako rachunek do wypłaty waluty możesz wskazać również konto innej osoby.

Internetowy Kantor nr 1 wymiana walut online

InternetowyKantor.pl – zalety oraz wady

Zalety

Zaletą platformy InternetowyKantor.pl, jak każdego innego kantoru online jest oszczędność czasu – wymiany walut możesz dokonać nie wychodząc z domu, z każdego miejsca na świecie, w którym jest dostęp do internetu. Ponadto kantor internetowy jest czynny przez całą dobę. Kolejny plus to korzystny kurs. Kantory online mają znacznie więcej klientów dziennie, niż przeciętny kantor stacjonarny, nie ponoszą też kosztów związanych z wynajmem lokalu, stąd mogą zaoferować klientom znacznie lepsze warunki. Dla osób rozpoczynających dopiero działanie w zakresie wymiany walut istotny jest wybór odpowiedniego kantoru online – dużą zaletą InternetowyKantor.pl jest długa obecność na rynku i dziesiątki tysięcy zadowolonych klientów. Serwis cechuje niezawodność i rzetelność w zakresie wykonywanych usług.

Wady

InternetowyKantor.pl ma dwa zasadnicze minusy:

możliwość wpłaty w obcej walucie jedynie tradycyjnym przelewem, gdzie czas realizacji może trwać nawet do trzech dni roboczych;

dodatkowe opłaty, jeśli nasz bank nie znajduje się na liście banków, w których InternetowyKantor.pl ma swoje rachunki.

Dla większości klientów nie stanowi to większego problemu. Fakt ten może jednak skutecznie zniechęcić pewną część klientów do skorzystania z usług kantoru, dla których transakcja na IntenetowyKlient.pl nie będzie ani szybka, ani tania.  

Metody płatności, opłaty i prowizje w Internetowy Kantor

Wpłata środków

W kantorze online InternetowyKantor.pl znajdziemy kilka możliwości wpłaty środków , w tym m.in.:

  • szybki przelew Przelewy24 – możliwy w wybranych bankach oraz tylko przy wpłacie w złotówkach;
  • przelew tradycyjny – możliwy w każdej walucie oraz w każdym banku;
  • płatność przez aplikacje kodem QR – możliwa w wybranych bankach oraz tylko przy wpłacie w złotówkach.

Jak z pewnością zauważyłeś, przy wymianie złotówek na obcą walutę możesz skorzystać ze wszystkich trzech możliwości. Przy wymianie waluty obcej na inną obcą walutę lub na walutę krajową, musisz skorzystać z tradycyjnego przelewu.

Opłaty

InternetowyKantor.pl nie pobiera prowizji za przewalutowanie pieniędzy. Podczas wykonywania większości transakcji nie poniesiesz żadnych dodatkowych opłat. Wyjątki stanowią transakcje z przelewem waluty do polskich lub zagranicznych banków, w których InternetowyKantor.pl nie posiada własnych rachunków. Na stronie kantoru możesz sprawdzić, czy Twój bank jest obsługiwany bez dodatkowych opłat.

Dodatkowe usługi

InternetowyKantor.pl oferuje dodatkowe usługi tj.:

  • aplikacja mobilna;
  • promocja na start;
  • program punktowy;
  • oferta dla firm.

Promocja na start to kusząca oferta dla nowych klientów. Program punktowy ma służyć zatrzymaniu klientów, ale i zdobywaniu nowych. Możesz otrzymać punkty za polecenie nowego klienta, za każdą transakcję, którą on wykona, za udział w specjalnych akcjach oraz za wystawienie opinii po dokonaniu transakcji. InternetowyKantor.pl pomyślał również o firmach, które mogą negocjować ceny kursów.

Żyjemy w czasach, gdy kantory internetowe stały się standardem. Coraz mniej osób korzysta z kantorów stacjonarnych. Decydując się na wymianę waluty w internecie, warto wybrać sprawdzony kantor, który posiada pozytywne opinie klientów i funkcjonuje na rynku od lat.

9.7 Ocena
InternetowyKantor.pl

Jeden z liderów rynku z 450 tys. klientów. Wymiana do 6% taniej niż w bankach i kantorach stacjonarnych 24h przez 7 dni w tygodniu. Bonusem dla nowych klientów jest możliwość wymiany 1000 EUR, USD, GBP lub CHF bez spreadu.

Podziel się swoją opinią

Dodaj komentarz:

Poradnik Inwestora
Logo