Binance Bonus Powitalny – jak go otrzymać?

Giełda kryptowalut Binance

Jak otrzymać bonus powitalny od Binance? Czy warto wpisywać ID referencyjne przy rejestracji? Z poniższego artykułu dowiesz się jakie korzyści możesz uzyskać rozpoczynając trading na największej na świecie giełdzie kryptowalut.

Odblokuj bonus po wpisaniu ID referencyjne (Binance referral ID)

Pierwszy, najłatwiejszy sposób na uzyskanie bonusu powitalnego to wpisanie przy rejestracji ID referencyjnego dającego 10% kickback od każdej transakcji, którą wykonasz. Zdecydowanie warto skorzystać z takiego linku polecającego (tzw. ID referencyjnego) i mieć obniżone prowizje transakcyjne. Przykładowo, kod taki jak nasz – YZ0IVH3D – wykorzystany przy tworzeniu konta uprawnia do rabatu zarówno w handlu na klasycznej giełdzie kryptowalut (tzw. rynek spot) jak również przy handlu kontraktami futures na Binance (na koncie Futures uzyskasz oszczędności przez okres 30 dni od założenia konta)

Zwróć uwagę czy w trakcie rejestracji pojawiła ci się ikonka „10%” tak jak na poniższym obrazku:

Binance ID referencyjne
źródło: binance.com

Wykonaj zadania i zyskaj dodatkowy bonus powitalny o wartości 100 USDT

Inną ciekawą promocją Binance jest bonus powitalny zmniejszający opłaty handlowe o wartości 100 USDT. Po rejestracji konta, w panelu pojawi się informacja o 3 zadaniach do wykonania. Na skompletowanie całości masz 14 dni a za poprawne wykonanie zadań otrzymasz vouchery o maksymalnej wartości 100 jednostek kryptowaluty Tether (USDT).

Czy warto? To zależy od tego jak często planujesz tradować. Nie zaszkodzi posiadać voucher redukujący prowizję gdyż tak czy inaczej bez wykonania zadań nie będziesz mógł w pełni handlować na Binance. Warto więc wykonać to co i tak trzeba w ciągu 14 dni od rejestracji. Zadania obejmują:

  • weryfikacja konta – nagroda to voucher o wartości 20 USDT
  • pierwsza wpłata na konto o wartości minimum $10 – nagroda to voucher o wartości 30 USDT
  • pierwsza transakcja w parze z kryptowalutą o wartosci minimum $10 – nagroda to voucher o wartości 50 USDT

Po zakończonym procesie, w Centrum Zadań, pojawi się voucher. Musisz go wcześniej aktywować zanim przystąpisz do intensywnego handlu by rabat mógł zadziałać. W kwestii technicznej wygląda to tak, iż kupując kryptowaluty prowizja zostanie naliczona, ale poniesiona opłata zostanie zwrócona do twojego podstawowego portfela (portfel spot) następnego dnia. Sporym minusem tego bonusu powitalnego jest to, iż na wykorzystanie vouchera jest tylko 28 dni.

Darmowe kryptowaluty na Binance

Jesteś rozczarowany, iż bonus powitalny to tylko voucher, który zmniejsza opłaty transakcyjne? Ja trochę też. Wszak po Binance, najbogatszej giełdzie kryptowalut na świecie, można byłoby spodziewać się czegoś więcej niż małowartościowy cashback. A do tego trzeba wykonać naprawdę spore transakcje , aby uzyskać wartość 100 USDT. Trzeba też pamiętać, że promocja dotyczy początkujących osób, które z reguły ostrożnie wchodzą na rynek i dopiero po jakimś czasie nabierają rozpędu.

Binance Earn darmowe kryptowaluty
źródło: binance.com

Aby złagodzić trochę ten niesmak warto sięgnąć po darmowe kryptowaluty dostępne w programie Binance Earn. Najbardziej popularną formą jest cykl „Ucz się i zarabiaj”, w którym za oglądanie filmików video o nowych kryptowalutach i rozwiązywanie prostych quizów faktycznie otrzymujesz darmowe krypto. Program ten cieszy się ogromną popularnością, więc jeśli tylko Binance ogłosi nową edycję nie ma się co długo zastanawiać. Pula nagród jest zawsze ograniczona a chętnych wielu. Możliwości pomnożenia bitcoina i innych kryptowalut jest naprawdę wiele. Binance wspiera kilka systemów oszczędzania, warto się im bliżej przyjrzeć po nabyciu swoich pierwszych kryptowalut.

Podziel się swoją opinią

Dodaj komentarz:

Poradnik Inwestora
Logo